Projekty východočeských databází služeb pro svatbu jsou vytvořeny agenturou AgencyPro za pomocí příspěvků Svatební poradny Hradec Králové a dalších subjektů..
TIP: Zajistěte si hudbu včas.
Rezervace termínu bývá obvykle krátkodobá, a je zapotřebí muzikantům co nejdříve závazně potvrdit jejich angažování. Pokud se po rezervaci dlouho neozýváte, muzikant tak zpravidla přijme jinou zakázku na hudební produkci, protože si nemůže dovolit, čekat až na poslední chvíli, jelikož by už nemusel stihnout termín obsadit.
Na těchto stránkách si zajistíte hudebníka, hudební skupinu, nebo diskžokeje pro Vaší akci konanou v Královéhradeckém kraji, nebo v Pardubickém kraji.
Zadejte poptávku na hudební produkci a nabídky Vám přijdou na Vámi uvedenou emailovou adresu.

KAPELA - HUDEBNÍK - DJ

Poptávka na hudbu, je optimální způsob jak angažovat třeba kapelu na koncert, dýdžeje na svatbu, hudbu na oslavu, hudební skupinu na taneční zábavu, moderátora a zvukaře na kulturní akci, DJs na párty, hudbu na ples, hudbu na Silvestra, a pod.
MUSIC POPTAVKA zahlavi 900.jpg
.
Tipy:
Doporučujeme

Doporučujeme

diskžokeje a moderátory z Alexy DJs Association Náchod
Bezva

Bezva

kapela Les Fraises Chevelures. Už koncertovala tato kapela ve Vašem městě? Pokud ne, tak by rozhodně měla!
Pro registrované muzikanty (kapely, hudebníky, DJs, zvukaře).
Zde se můžete přihlásit k odběru informací o nových poptávkách na hudební produkci ve Východních Čechách.
Vyplňte svou emailovou adresu pro jejich hromadné odesílání.

Rubriky

Vytvořte poptávku na kapelu, hudebníka, diskžokeje, nebo zvukaře

Plánovanou akci popište co nejpřesněji. Vámi vytvořená poptávka nebude veřejně přístupná. Aktuální poptávky jsou viditelné jen pro přihlášené zaregistrované muzikanty, diskžokeje a zvukaře. Poptávky jsou automaticky mazány ve dni konání akce
.
Poptejte včas

Poptejte včas

kapelu, nebo diskžokeje na Silvestra 2013
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5222"
Nejste-li si jisti se správným výběrem z nabídek, můžete nám poslat dotaz na reference. Na tomto webu v záložce "O autorovi" najdete kontaktní formulář, kterým nám můžete takovýto dotaz zaslat, a též i reference dle Vašich zkušeností. Další možnost, kde můžete zdarma zjistit kvalitu interpretů je prostřednictvím SVATEBNÍ PORADNY Hradec Králové, kde se přímo zabývají referencemi též na hudebníky. Dotaz můžete zaslat na: svatebni.poradna@centrum.cz .
Na plesovou sezónu jsou již kapely taky pěkně přebrané. Sehnat kvalitní skupinu, a nenaletět šumařům není snadné.
Františku, pokud myslíte kapelu, tak to už máte skoro pozdě, jelikož jsou kvalitní skupiny skoro obsazené. Ale na kvalitní DJs máte též nejvyšší čas je začít poptávat. Avšak Silvestrovský termín je vyjímečný, a zde platí jiná pravidla. Na Silvestra se nepoptává, nýbrž dělají nabídky. Doporučuji do poptávky udělat nabídku, kolik jste schopný nabídnout za hudební produkci. Je to vyjímečný termín, na kterém chtějí hudebníci a DJs vydělat, a tak je běžné, že hrají za dvojnásobné i vyšší honoráře. Je na ně velká poptávka.
Rád bych se zeptal, od kdy bych se měl začít poptávat na hudebníky na Silvestra?
Tak to musím napsat, váš web mi zachránil svatbu, kterou jsem měla nahonem. Volnou kapelu jsem nikde nemohla sehnat, a od vás mi přišly ještě 2 nabídky 10 dnů před svatbou. Mockrát děkuji :-)

V kterém jazyce se Ti líbí zpěv?

České písničky (96 | 54%)
V jiném jazyce (1 | 1%)
Užitečné odkazy:
Doporučujeme

Doporučujeme

VENDA BAND - hudební skupina z Hradce Králové
Music poptávka
www.uvodnik.cz
.
.
Pardubický a Královéhradecký kraj
V naší databázi se již zaregistrovali hudební skupiny, muzikanti, diskžokejové a zvukaři z těchto měst: Broumov, Častolovice, Červený Kostelec, Česká Skalice, Česká Třebová, Dobruška, Dvůr Králové nad Labem, Heřmanův Městec, Hlinsko, Holice, Hočice, Hostinné, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cildinou, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Jaroměř, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Lázně Bohdaneč, Letohrad, Litomyšl, Moravská Třebová, Náchod, Nová Paka, Nové Město nad Metují, Nový Bydžov, Opočno, Pardubice, Polička, Přelouč, Rychnov nad Kněžnou, Sobotka, Solnice, Svitavy, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Týniště nad Orlicí, Úpice, Ústí nad Orlicí, Vamberk, Vrchlabí, Vysoké Mýto, Vysoká nad Labem, Žamberk.
kapela zahlavi.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one